סדנאות הרצאות וערבי חוויה

הרצאה בנושא נומרולוגיה:
"דע את חוקי המספרים וידעת את חוקי הטבע" פיתגורס.
הפילוסוף היווני פיתגורס גילה כי למעשה תאריך הלידה שלנו, השם שלנו ושמות הורינו הינם מפה להבנת מסלול החיים שלנו , האתגרים העומדים בפנינו, היעוד שלנו ומה מטרת הגעתנו לעולם זה. 
מה המספרים שלנו אומרים לנו, ע"פ השם שלנו ותאריך הלידה ניתן ללמוד על עצמנו הכל, על האישיות שלנו, היעוד שלנו, מה התיקון שלנו ואיזה נתיב מתאים לנו לצעוד בו בחיינו.
כל מה שצריך הוא לדעת את תאריך הלידה של האדם ושם ומכאן ניתן לקבל הרבה מידע על האדם וניתן לכוונו לקריירה, לימודים, זוגיות, ילדים ועוד.
ההרצאה חוויתית בשיתוף עם הקהל, וגם מהרצאה קצרה ניתן לצאת עם כלים והבנה עמוקה. 
סדנת מסרים מן המלאכים :
מלאכים הינם שליחי אור טהורים של הבריאה המהווים קשר בינינו לבין הבריאה. כיוון שהתדר של המלאכים הוא תדר גבוה משלנו, קשה לנו לראותם. למלאכים אין גוף פיסי והם מתגשמים בפנינו בדרכים שונות בכדי שנדע איך לזהותם. ישנם סוגים שונים של מלאכים כגון: מלאכים אישיים, מלאכי עליון, מלאכי הקארמה 
ועוד.
הסדנה כיפיית וקסומה שבה נכיר את ממלכת המלאכים ותפקידם בחיינו. בסדנה אלמד לעבוד עם קלפי המלאכים של דורין וירטו ונקבל מסרים לכל אחד ממשתתפי הסדנה.

ערב תקשור עם המדריכים הרוחניים שלנו:
המדריכים הרוחניים שלנו הינם ישויות שחיו במישור הפיסי כמונו ונפטרו וכעת הם מצויים במישור הרביעי ומשמשים כמדריכים רוחניים לאנשים החיים ברובד הפיסי. בד"כ המדריך הרוחני שלנו מגיע מאותו עץ נשמות אליו אנו שייכים ושבא לעזור לנו להתקדם ולממש את הפוטנציאל שלנו. 
סדנה שמלווה כולה בחוויה, הסבר על המדריכים הרוחניים שלנו, תפקידם בחיינו ומדיטציה למפגש עם המדריכים שלנו וקבלת מסרים מהמדריך שלנו.בכדי לקבל פרטים נוספים אודות סדנאות הרצאות וערבי חוויה יש למלא את הטופס הבא שלח
תודה שיצרת קשר. אני אשוב אליך בהקדם. ליאורה מור